Referencje


Kursanci i zleceniodawcy często oceniają naszą pracę.
Zachęcamy do zapoznania się z opiniami zebranymi w roku szkolnym 2022/2023.


Oryginały pełnych referencji i opinii są do wglądu w sekretariacie szkoły.Wszystko jest dobrze. Córka jest zadowolona. Tempo poznawania gramatyki jest odpowiednie. Nacisk na mowę odpowiedni.
Tata słuchaczki z grupy angielskiego DVI

Wszystko jest w porządku. Dziękuję.  

Mama słuchacza z grupy niemieckiego DNIV

 

Minęło już kilka lat kiedy nasza Ola zaczynała przygodę w Szkole językowej ONJO SAS i na szczęście poziom zadowolenia z jakości kursu jest nadal wysoki. Nie mamy żadnych uwag trzymajcie dalej ten standard. A lekcje z Panią Ewą jak to Ola mówi są najlepsze.
Tata kursantki z grupy angielskiego LIII

Bardzo dziękuję za zajęcia, Kseni wszystko się podoba i chętnie chodzi na wykład. P. Dorota wyjaśnia wszystko bardzo dobrze i przejrzyście. Dziękuję bardzo.
Mama dziewczynki z grupy polskiego Dpol

My jesteśmy zadowoleni.
Mama dziewczynki z grupy angielskiego DIII

Córka z kursu jest zadowolona. Forma nauki zdalnej również córce odpowiada.

Mama uczennicy z grupy angielskiego  LIIIa

Dziękujemy za naukę! Nam wszystko pasuje. Wictoria zaczęła lepiej uczyć się w szkole.
Mama dziewczynki z grupy polskiego Dpol

Wszystko nas satysfakcjonuje. Chciałabym, być może, komunikacji na żywo lub online z rodzimymi użytkownikami języka angielskiego. I tak wszystko jest w porządku. Dziękujemy za Twoją pracę.

Mama ucznia z grupy angielskiego DVI

 

 

Jestem zadowolona z kursu, p. Żaneta przemiła i kompetentna.
Słuchaczka z grupy włoskiego WI

 

 

Jak co roku na obu kursach wszystko odbywa się zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jestem bardzo zadowolona.

Kursantka z grupy angielskiego LIII i niemieckiego NB1

Wszystko jest OK.

Słuchacz z grupy włoskiego Wkon

Kurs ciekawy i odbywa się bez problemów. Dobra proporcja pomiędzy gramatyką, czytaniem, słuchaniem i rozmowami. Atrakcyjne tematy. Potrzebny i bogaty zasób przedstawianego słownictwa. Zajęcia odbywają się regularnie, a czas spędzam miło i efektywnie. 
Słuchacz z grupy niemieckiego Nkonw B2

 

 

 

Kurs spełnia moje oczekiwania i nie chciałabym nic zmieniać.
Kursantka z grupy włoskiego WKonw
Wszystko przebiega w porządku. Zajęcia są ciekawe, różnorodne i dostosowane do aktualnych potrzeb i sytuacji. Jestem zadowolona z wyboru i cieszę się, że mogę kontynuować zajęcia w ramach tego kursu.

Kursanta zajęć indywidualnych z hiszpańskiego, IND hiszp

Z zajęć indywidualnych z panią Justyną jestem bardzo zadowolony, zajęcia przebiegają bardzo fajnie i dużo z nich wynoszę. Pani Justyną ma ogromną wiedzę i wie jak ją ma przekazać innym, żeby szybciej zrozumieć i nauczyć się języka angielskiego.

Kursant zajęć indywidualnych z angielskiego IND ang

 

Zajęcia prowadzone przez Panią Małgosię są bardzo ciekawe i efektywne. Jestem zadowolona, wszystko odbywa się zgodnie z moimi oczekiwaniami.
Kursantka z grupy niemieckiego  NI


Zajęcia są interesujące a Pani Małgosia to bardzo kompetentna i sympatyczna osoba. Kurs jest efektywny a zarazem ma atrakcyjną formę. Jestem bardzo zadowolona i zmotywowana do dalszej nauki.
Kursantka z grupy niemieckiego NI

Polecamy Ośrodek Nauki Języków Obcych "SAS" jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi rzetelnie, sumiennie i fachowo. Przebieg dotychczasowej, kilkuletniej współpracy pozwala nam postrzegać w/w firmę jako partnera traktującego w sposób właściwy swoje zabowiąznia wobec klienta.  
C.F. GOMMA POLSKA

Nauka odbywa się na wysokim poziomie dydaktycznym z zastosowaniem nowoczesnych metod nauczania i dostępnych materiałów szkoleniowych, a umowa jest realizowana terminowo i solidnie. 
GUARDIAN CZĘSTOCHOWA Sp. z o.o.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.