O nas

MISJA SZKOŁY

Naszą misją jest edukacja językowa dzieci, młodzieży i dorosłych pozwalająca na praktyczne wykorzystanie umiejętności językowych oraz rozbudzająca zamiłowanie do poznawanego języka, w sposób, który w pamięci klienta pozostawi pozytywne wrażenie, budujące jak najlepszy wizerunek naszej firmy.

CO PROPONUJEMY

Prowadzimy kursy języków obcych od 1996 roku. Corocznie uczymy różnych języków europejskich słuchaczy młodszych i starszych. Zajęcia językowe prowadzą doświadczeni lektorzy z wyższym wykształceniem, świetnie przygotowani do nauczania języków, od lat rozwijający swój warsztat metodyczny. Z pasją poszukują oni nowych metod nauczania. W swojej pracy wykorzystują dostępne na rynku materiały dydaktyczne pozwalające na podnoszenie efektywności zajęć. Są lubiani przez swoich słuchaczy.

Siedziba Szkoły Językowej SAS mieści się w miejscu bardzo atrakcyjnym pod względem dostępności dla mieszkańców Częstochowy, przy skrzyżowaniu ul. Dekabrystów i al. Armii Krajowej w reprezentacyjnym biurowcu „CENTRUM”, jedynym takim 13-kondygnacyjny budynku w mieście. Dzięki skrzyżowaniu tras komunikacyjnych z przystankami tramwajowymi i autobusowymi słuchacze mają nieskomplikowany dojazd do ośrodka, co jest szczególnie istotne dla młodzieży i słuchaczy dorosłych bez samochodu. Natomiast dla słuchaczy zmotoryzowanych przed budynkiem znajduje się duży parking.

Geneza

Ośrodek Nauki Języków Obcych „SAS” to placówka edukacyjna, która zajmuje się nauczaniem języków obcych już od ponad 25 lat. Rozpoczęliśmy działalność w roku 1994 od prowadzenia kursu języka angielskiego w przedszkolach i szkołach podstawowych na terenie Częstochowy i okolic pod patronatem wrocławskiego Ośrodka Nauki Języków Obcych „LINGUA”.

Dwa lata później zajęliśmy się organizowaniem tych kursów jako samodzielna jednostka pod nazwą Ośrodek Nauki Języków Obcych „SAS”.

Od roku 2000 prowadzimy również kursy języków obcych dla młodzieży i dorosłych w siedzibie ośrodka oraz dla klientów instytucjonalnych w ich siedzibach. Opinie o naszych kursach można przeczytać w Referencjach.

Stawiamy na zrozumienie potrzeb każdego klienta, kontrolujemy jakość prowadzonych przez nas kursów językowych, zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę lektorów i posiadamy Certyfikat TGLS, co potwierdza wysoką jakość kształcenia.

  • Курс польської мови для дітей молодшого віку - Kurs języka polskiego jako obcego

    Хочете, щоб ваша дитина спілкувалася з поляками, щоб мати змогу навчатися в польській школі? Дитині потрібна допомога?

    Więcej
  • Kurs e-learningowy

    Kurs e-learningowy j. hiszpański  

    Więcej

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.