Kursy językowe dla firm

Kursy dla firm mają na celu kształcenie kadry pracowników na potrzeby pracodawcy. Kurs jest każdorazowo projektowany zgodnie z wymaganiami danej firmy. Ustalamy wówczas tryb zajęć w zależności od zapotrzebowania zleceniodawcy.

Proponowane warunki organizacyjne

wielkość grup:

  • 2-10 osób;
  • szkolenia indywidualne;

czas trwania i częstotliwość:

  • kurs roczny – 120 godzin;
  • kurs semestralny – 60 godzin;
  • pakiet godzinowy – 30 godzin;
  • dowolna liczba godzin i częstotliwość zajęć, dostosowana do potrzeb Klienta;

miejsce prowadzenia zajęć stacjonarnych:

  • siedziba firmy;
  • siedziba naszego Ośrodka.

Możliwość prowadzenia zajęć online.

Istnieje możliwość monitorowania kursu.
Skontaktuj się z nami, aby zamówić kurs.

Program kursu

Języki: angielski, niemiecki, włoski, rosyjski, francuski, hiszpański, czeski oraz polski dla obcokrajowców.

Program kursu jest opracowywany w oparciu o najnowszą metodologię nauczania języków obcych. Przygotowany na potrzeby firm, które pragną doskonalić umiejętności swojego personelu. Program pozwala podnieś kwalifikacje językowe słuchaczy w zakresie wszystkich sprawności językowych potrzebnych każdemu pracownikowi, od którego wymaga się komunikacji w języku obcym. Podczas zajęć wykorzystywane są różnorodne metody nauczania w zależności od poziomu zaawansowania, tematyki zajęć, która jest dostosowana do potrzeb i zainteresowań słuchaczy. Wybrane elementy metod: komunikatywnej, bezpośredniej, gramatyczno-tłumaczeniowej dobierane są w różnych proporcjach tak, aby uzyskać jak najlepsze efekty. Przede wszystkim stawiamy na opanowanie czterech sprawności językowych: słuchanie, mówienie, pisanie, czytanie.

W ofercie są również kursy specjalistyczne zgodnie z zapotrzebowaniem firmy zlecającej.

Lektorzy

Zajęcia prowadzą lektorzy z wyższym wykształceniem lingwistycznym, z kilkuletnią praktyką w nauczaniu dorosłych.

Na wyższych poziomach nauczania zajęcia może prowadzić Native Speaker.

Naszemu doświadczeniu zaufali

m.in.: Press-Glas, BREMBO, BP Polska, TYTAN, CF Gomma Poland, TRW Polska, DANFOSS, Hotel IBIS, Bank PeKaO S.A., Politechnika Częstochowska, Makro Cash and Carry Polska S.A., Henkel Polska S.A, SILA Poland Sp. z o.o., CROWN Packaging Polska Sp. z o.o., MultiBank, ING Bank Śląski S.A., Barre Thomas Poland Sp. z o.o., Stolzle Częstochowa Sp. z o.o., Guardian Częstochowa Sp. z o.o., Eltrox, Stoelzle Sp. z o.o.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.