SZKOŁA JĘZYKOWA ONJO SAS UDZIELA SIĘ SPOŁECZNIE.

Wsparcie dla Częstochowskich Amazonek.

Stowarzyszenie Częstochowskie Amazonki jest organizacją samopomocową, niemedyczną, służącą wsparciem psychologicznym i pomocą praktyczną kobietom dotkniętym rakiem piersi. To ruch na rzecz kobiet z rakiem piersi w Polsce. Celem jest dostarczanie kobietom chorym na raka piersi emocjonalnego i praktycznego wsparcia, ułatwienia im podejmowania osobistych decyzji i znalezienia motywacji powrotu do zdrowia oraz uzyskania możliwie najlepszej jakości życia. Jednym z istotnych zadań ruchu jest zaznajamianie społeczeństwa z problematyką wczesnego wykrywania raka piersi, leczenia i rehabilitacji.

 

 

Wsparcie dla klubu sportowego "Victoria" Poczesna

Wspieramy działalność sportowego klubu speedrowera, "Victoria" w Poczesnej.

15 marca 2013 roku powstał Parafialny Klub Sportowy "Victoria" z Poczesnej. Główną i na razie jedyną sekcja tego klubu jest speedrower. Od 2013 roku rozpoczyna swoją przygodę z profesjonalną odmianą speedrowera, gdyż od 2009 do 2013 roku w Poczesnej odbywały się rozgrywki amatorskiego speedrowera.
Działalność profesjonalna to min zawody ligowe, Puchar Polski w 2017 roku, organizacja Mistrzostw Europy w Speedrowerze w 2018 roku oraz Mistrzostw Świata w 2019 roku. Klub stale przyjmuje nowych sportowców, od najmłodszych lat, szkoli ich aby mogli odnosić sukcesy na krajowych torach speedrowerowych. Aktualności klubu.

 

Szkoła językowa ONJO SAS ma swój udział w powstaniu klubu oraz, wraz z innymi organizacjami otwartymi na społeczne działania, stale wspiera jego rozwój.


Foto relacja - podziękowania dla sponsorów:

  • pomoc dzieciom

    Pomoc dla dzieci z ubogich rodzin.

    Więcej
  • Szlachetna paczka

    Słuchacze i lektorzy z naszej szkoły angażują się w pomoc ubogim.

    Więcej

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.