Certyfikaty

Certyfikat TGLS Quality Alliance

Od maja 2018 roku Szkoła Językowa ONJO SAS jest członkiem The Global Language System Polska. Otrzymaliśmy znak jakości TGLS Quality Alliance po weryfikacji naszego, ponad 25-letniego doświadczenia. Wystąpiliśmy o przyznanie certyfikatu Quality Alliance w celu zapewnienia Państwa o wysokiej jakości prowadzonych przez nas kursów, wypracowanej podczas dwudziestopięcioletniej działalności na rzecz naszych Słuchaczy.

  

 
W maju 2021 r. przeszliśmy pomyślnie procedurę ponownej certyfikacji.

Znak jakości TGLS Quality Alliance to gwarancja najwyższej jakości szkoleń dla obecnych i potencjalnych klientów oraz potwierdzenie dobrego i stabilnego miejsca pracy. Spełniamy wymagania TGLS, które świadczą, że proponowane Państwu kursy są prowadzone rzetelnie, a nasza szkoła jest wiarygodnym źródłem wiedzy.

Najważniejsze wymagania, jakie spełniamy to:

  • zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycieli z tytułem magistra posiadających doświadczenie w nauczaniu w szkołach średnich i na uczelniach wyższych oraz pogłębiających swoją wiedzę i umiejętności poprzez różnego rodzaju kursy doskonalenia zawodowego,

  • zapewniamy sale wyposażone w środki dydaktyczne: zestawy multimedialne, bibliotekę językową, kącik internetowy,

  • zajęcia prowadzą lektorzy, którzy samodzielnie przygotowują materiały metodyczno-dydaktyczne by pomóc słuchaczom w opanowaniu wiadomości i ułatwić ćwiczenie umiejętności językowych, opiekun metodyczno-dydaktyczny czuwa nad poprawnością prowadzonego kształcenia.

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Państwa do naszej szkoły, a uzyskany certyfikat pozwoli Państwu darzyć nas zaufaniem.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.