Kurs języka rosyjskiego

Język rosyjski jest relatywnie łatwy do nauczenia. Wszystko dlatego,  że rosyjski, podobnie jak polski, wywodzi się z rodziny języków słowiańskich. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że w tych językach nie brakuje wielu podobieństw. To prowadzi do tego, że nauka jest stosunkowo szybka.

Polacy często wybierają ten język, ponieważ wiedzą, że dzięki temu mogą w przyszłości znaleźć lepszą pracę. 

Dużo osób, które zapisują się na kurs rosyjskiego, podkreśla, że robią to po to, aby móc podróżować bez żadnych problemów. Teoretycznie można jechać do Rosji bez znajomości tego języka, ale wiąże się to z dużymi kłopotami – nawet zakładając załatwienie prostej czynności na dworcu czy w sklepie itp. Warto zatem oszczędzić sobie takich „atrakcji”. Trzeba zaznaczyć, że nasz sąsiad na mapie geograficznej ma wiele miejsc, które warto zobaczyć. 

Organizacja kursu grupowego

  • Kurs roczny – 70 godzin, od października do czerwca.
  • Zajęcia 1x90 min w tygodniu.
  • Grupa od 2-4 osób.
  • zajęcia piatki godz. 18.30

Organizacja kursu indywidualnego

Ilość godzin, ilość spotkań w tygodniu - dostosowane do potrzeb słuchacza.
Czas zajęć - godziny dopołudniowe, popołudniowe.
Rozliczanie miesięczne.
cena


Zajęcia prowadzą:

pani mgr Elżbieta Mędrzecka - lektorka posiadająca wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dorosłych i młodzieży

Podczas zajęć wykorzystywane są różnorodne metody nauczania w zależności od poziomu zaawansowania wieku, tematyki zajęć. Wybrane elementy metod: komunikatywnej, bezpośredniej, gramatyczno-tłumaczeniowej dobierane są w różnych proporcjach tak aby uzyskać jak najlepsze efekty nauczania. Przede wszystkim stawiamy na opanowanie czterech sprawności językowych: słuchanie, mówienie, pisanie, czytanie ale również przyswojenie zasad co i w jakiej sytuacji powiedzieć. Do tego dołączamy miłą bezstresową atmosferę tak aby słuchacze czuli się komfortowo.

Poziom podstawowy

Poziom średnio zaawansowany

Poziom zaawansowany

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.