O nas

MISJA SZKOŁY

Naszą misją jest edukacja językowa dzieci, młodzieży i dorosłych pozwalająca na praktyczne wykorzystanie umiejętności językowych oraz rozbudzająca zamiłowanie do poznawanego języka, w sposób, który w pamięci klienta pozostawi pozytywne wrażenie, budujące jak najlepszy wizerunek naszej firmy.

CO PROPONUJEMY

Prowadzimy kursy języków obcych od 1996 roku. Corocznie uczymy różnych języków europejskich słuchaczy młodszych i starszych.

Centrum

Zajęcia językowe prowadzą doświadczeni lektorzy z wyższym wykształceniem, świetnie przygotowani do nauczania języków obcych, od lat rozwijający swój warsztat metodyczny. Z pasją poszukują oni nowych metod nauczania. W swojej pracy wykorzystują dostępne na rynku materiały dydaktyczne pozwalające na podnoszenie efektywności zajęć. Są lubiani przez swoich słuchaczy.

Nasza szkoła mieści się w miejscu bardzo atrakcyjnym pod względem dostępności dla mieszkańców naszego miasta, przy skrzyżowaniu ul. Dekabrystów i al. Armii Krajowej w reprezentacyjnym biurowcu „CENTRUM”, jedynym takim 13-kondygnacyjny budynku w Częstochowie. Dzięki skrzyżowaniu tras komunikacyjnych z przystankami tramwajowymi i autobusowymi słuchacze mają nieskomplikowany dojazd do naszego ośrodka, co jest szczególnie istotne dla młodzieży i słuchaczy dorosłych bez samochodu. Natomiast dla słuchaczy zmotoryzowanych przed budynkiem znajduje się duży parking.

Geneza

Ośrodek Nauki Języków Obcych „SAS” to placówka edukacyjna, która zajmuje się nauczaniem języków obcych już od ponad 15 lat. Rozpoczęliśmy działalność w roku 1994 od prowadzenia kursu języka angielskiego w przedszkolach i szkołach podstawowych na terenie Częstochowy i okolic pod patronatem wrocławskiego Ośrodka Nauki Języków Obcych „LINGUA”.

Dwa lata później zajęliśmy się organizowaniem tych kursów jako samodzielna jednostka pod nazwą Ośrodek Nauki Języków Obcych „SAS”.

Od roku 2000 prowadzimy również kursy języków obcych dla młodzieży i dorosłych w siedzibie ośrodka oraz dla klientów instytucjonalnych w ich siedzibach. Od 1996 roku pierwszy lub kolejny etap nauki języka obcego ukończyło ponad 20.000 słuchaczy. Opinie o naszych kursach można przeczytać w Referencjach.

Stawiamy na zrozumienie potrzeb każdego klienta, kontrolujemy jakość prowadzonych przez nas kursów językowych, zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę lektorów i dlatego w sierpniu 2007 r. otrzymaliśmy Akredytacją Kuratorium Oświaty co potwierdza wysoką jakość kształcenia.

 
Poprzednia strona: Witamy w serwisie Szkoły Językowej ONJO "SAS" Następna strona: Certyfikaty