Kursy języka angielskiego

Organizacja kursów

Grupowo

 

Kursy roczne – 120 godzin lub 60 godzin, od października do czerwca.
Kursy semestralne - 60 godzin od października do lutego lub od lutego do czerwca.
Kursy semestr w rok - 60 godzin od października do czerwca.

Zajęcia 2x90 min w tygodniu lub 1x90 min w kursie semestr w rok.
Bezpłatny podręcznik przy kursie rocznym 120 godzin.
Grupy od 5-7 lub 3-4 osób.
Możliwe rabaty.
cena

 

Indywidualnie 

Kursy online 
Zostań w domu i ucz się angielskiego przez internet.

indywidualnie standardowo

Ilość godzin, ilość spotkań w tygodniu - dostosowane do potrzeb słuchacza.
Czas zajęć - godziny dopołudniowe, popołudniowe.
Rozliczanie miesięczne.
cena 

indywidualnie w pakiecie

Ilość godzin - 40 godzin
Ilość spotkań w tygodniu - dostosowana do potrzeb słuchacza, np. 1 lub 2 lub 3 razy w tygodniu po 90 min.
Płatne z góry za cały pakiet. 
cena 

ZAPISY ON-LINE szybko i łatwo.  Nie czekaj, zapisz się już dziś!

Podczas zajęć wykorzystywane są różnorodne metody nauczania w zależności od poziomu zaawansowania i wieku, tematyki zajęć. Wybrane elementy metod: komunikatywnej, bezpośredniej, gramatyczno-tłumaczeniowej dobierane są w różnych proporcjach tak aby uzyskać jak najlepsze efekty nauczania. Przede wszystkim stawiamy na opanowanie czterech sprawności językowych: słuchanie, mówienie, pisanie, czytanie ale również przyswojenie zasad co i w jakiej sytuacji powiedzieć. Do tego dołączamy miłą bezstresową atmosferę tak aby słuchacze czuli się komfortowo.

Najważniejsze cechy kursu

  • prowadzenie zajęć w miłej i przyjaznej atmosferze
  • dostosowanie tempa pracy do możliwości Słuchaczy
  • przewaga konwersacji i praktycznego wykorzystania języka nad żmudnymi ćwiczeniami gramatycznymi
  • utrwalanie wcześniej poznanych zagadnień, lista tzw „speaking topics” – czyli zagadnień, o których była mowa i tematy, w których każdy z uczestników powinien potrafić się wypowiedzieć
  • przygotowanie przez Słuchaczy krótkich prezentacji na wybrany przez siebie temat
  • prowadzenie zajęć multimedialnych
  • mozliwość uczestnictwa w dniach języka obcego przybliżającego kulturę krajów angielskojęzycznych;
  • prowadzenie zajęć przez doświadczonego lektora.

 

Zajęcia prowadzą:

mgr Ewa Kowalska – lektorka posiadająca wieloletnie doświadczenie w nauczaniu, aktywnie rozwijająca swój warsztat metodyczny, przygotowuje również do egzaminów;

mgr Elina Szago-Lalak – lektorka posiadająca wieloletnie doświadczenie w nauczaniu, prowadząca również przygotowanie do egzaminów oraz kursy specjalistyczne. 

mgr Urszula Warta - lektorka posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu osób dorosłych, pracowników firm, aktywnie rozwija swój warsztat metodyczny, przygotowuje również do egzaminów certyfikowanych;

mgr  Christine Frank-Szarecka - Native Speaker

Elizabeth Fiłonienko - Native Speaker

Poziom podstawowy

Kurs na poziomie podstawowym (A1) jest przeznaczony dla młodzieży i dorosłych, zaczynających naukę języka angielskiego lub dla tych którzy kiedyś mieli styczność z językiem ale niestety zapomnieli podstawowe zagadnienia. Podczas kursu słuchacze uczą się samodzielnego pytania o drogę, robienia zakupów, rezerwowania pokoju i inne. Poznane czasy pozwolą na wypowiadanie się a zdarzeniach z teraźniejszości jak i z przeszłości a także o planowaniu przyszłości.  Zapoznają się z kulturą i obyczajami Wielkiej Brytanii. 

 

Poziom średnio zaawansowany niższy

Kurs na poziomie średnio zaawansowanym niższym (A2) przygotowuje uczestników do posługiwania się językiem angielskim zarówno w życiu codziennym, jak i w pracy czy na wakacjach. Równomiernemu i sprawnemu rozwojowi wszystkich kompetencji językowych sprzyja zastosowanie pomocy dydaktycznych umożliwiających przyswajanie w sposób przyjemny i wydajny zarówno leksyki (z obszarów takich jak środowisko pracy i finanse, podróże, miejsca, smaki i wielu innych) jak i gramatyki. Jednakże szczególną uwagę poświęcamy komunikacji – mówienie i słuchanie stanowią główny cel naszych zajęć. Kursanci wykorzystują w sposób praktyczny nabyte umiejętności poruszając wiele różnorodnych, ciekawych tematów.

Poziom średnio zaawansowany

Kurs na poziomie średnio zaawansowanym (B1) przeznaczony dla młodzieży i osób dorosłych, które ukończyły kurs na poziomie średnio zaawansowanym niższym (A2). Nawiązując do sytuacji życia codziennego, kładzie nacisk na naukę autentycznej komunikacji. Daje uczestnikom kursu potrzebną wiedzę i umiejętności do swobodnego komunikowania się. Strategie zawarte w podręczniku wykorzystywanym podczas realizacji kursu i najprzydatniejsze zwroty pomagają uczyć się świadomie i wydajnie. Podczas kursu słuchacze poznają słownictwo związane z życiem codziennym, rodziną ale także zawody, wakacje, rodzina i przyjaciele, dom i style życie, ważne zmiany w życiu każdego człowieka. Nauka słownictwa to jednak nie wszystko. Kurs zbudowany jest w taki sposób, aby nie zabrakło zadań leksykalno-gramatycznych ale i takich, które ćwiczą umiejętność słuchania ze zrozumieniem, czytania oraz mówienia.

Poziom średnio zaawansowany wyższy

Kurs na poziomie średnio zaawansowanym wyższym (B2) przeznaczony dla młodzieży i osób dorosłych, które ukończyły kurs na poziomie średnio zaawansowanym (B1). Nawiązując do sytuacji życia codziennego, kładzie nacisk na naukę autentycznej komunikacji. Daje uczestnikom kursu potrzebną wiedzę i umiejętności do swobodnego komunikowania się. Tematyka kursu to m. in.: praca, sukces, wydarzenia, ryzyko, niebezpieczne zawody i ekstremalne sporty, wspomnienia z przeszłości, łamanie prawa, perswazja i manipulacja. Dzięki temu słuchacze mogą zapoznać się z szeroką gamą słownictwa. Nauka słownictwa to jednak nie wszystko. Rozdziały zbudowane są w taki sposób, aby nie zabrakło zadań leksykalno-gramatycznych ale i takich, które ćwiczą umiejętność słuchania ze zrozumieniem, czytania oraz mówienia.

Poprzednia strona: Kursy języków obcych Następna strona: Kursy języka hiszpańskiego